Zahradní nábytek

Pod pojmem zahradní nábytek se skrývá dřevěný zahradní nábytek, kovový zahradní nábytek, ratanový nábytek, ale i jednotlivé typy zahradního nábytku. Zahradní sety, které nabízíme v této sekci, se skládají z rozkládacího zahradního stolu a standardně ze šesti či čtyř zahradních židlí. U některých zahradních setů byly židle nahrazeny zahradními křesly. Aby byl zahradní nábytek kompletní, nesmí chybět zahradní lehátka, zahradní lavice nebo i houpačky.
Zaměřujeme se i na prodej jednotlivých zahradních prvků, jako jsou zahradní stoly, zahradní židle, zahradní dekorace či polstry pro zahradní nábytek. Dřevěný zahradní nábytek kromě nábytku z borovicového, smrkového dřeva zahrnuje i zahradní nábytek vyrobený z exotického dřeva Meranti. Dřevěný zahradní nábytek ze dřeva Meranti nemusíte obzvlášť ošetřovat, jelikož materiál je vysoce odolný a tvrdý. Odolává různým plísním a taky nepříznivému počasí včetně UV záření.
Pro rodinné výlety, ke kempování si u nás jistě vyberete campingový nábytek. Zahradní nábytek tohoto charakteru je variabilní, lehký, velmi snadno se s ním manipuluje. Campingový nábytek (stůl, židle či lehátka) složíte a naložíte do kufru vašeho auta. 
Vaše děti ze zahradního nábytku budou zajímat bazény, dětská hřiště, pískoviště a určitě houpačky, na kterých mohou lenošit i dospělí.